Općina Sukošan raspisala je Natječaj za dodjelu potpora učenicima i studentima s područja Općine Sukošan u školskoj godini 2024/2025. godini.

Pravo na financijsku potporu imaju redoviti učenici srednjih škola, studenti preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija koji udovoljavaju sljedećim uvjetima:

I. UČENICI SREDNJIH ŠKOLA:

1. da su državljani Republike Hrvatske,
2. da imaju prebivalište na području Općine Sukošan,
3. da su redoviti učenici  srednje škole  i to:

– redoviti učenici prvog razreda s postignutim općim uspjehom u osmom razredu osnovne škole  najmanje 4,50,
– redoviti učenici viših razreda srednje škole s postignutim općim uspjehom u prethodnom razredu najmanje 4,00,

II. STUDENTI PREDDIPLOMSKIH I DIPLOMSKIH STUDIJA:

1.da su državljani Republike Hrvatske,
2.da imaju prebivalište na području Općine Sukošan,
3.da su studenti preddiplomskog ili diplomskog studija i to:

–redoviti studenti prve godine studija s postignutim općim uspjehom u posljednjem razredu srednje škole najmanje 4,0 ,
–redoviti  studenti viših godina studija, s prosjekom ocjena prethodne akademske godine najmanje 3,5.

Više detalja pronađite u priloženom Natječaju: