Provodi se ponovna javna rasprava o Prijedlogu izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Sukošan.

Ponovna javna rasprava o Prijedlogu izmjena i dopuna PPUO Sukošan trajati ce osam dana i to od 25. rujna 2023. godine do 4. listopada 2023. godine. Ponovna javna rasprava provodi se b o g prihvaćenih mišljenja, prijedloga i primjedbi u javnoj raspravi tako da nova rješenja utječu na promjenu granica građevinskog područja i na vlasničke odnose.

Javni uvid u Prijedlog izmjena i dopuna PPUO Sukošan moći će se izvršiti za vrijeme trajanja ponovne javne rasprave svakog radnog dana od 8,30 – 14,30 sati u prostorijama Doma mladeži u Sukošanu.

Javno izlaganje radi obrazloženja rješenja, smjernica i mjera iz Prijedloga izmjena i dopuna PPUO Sukošan održat će se dana 26. rujna 2023. godine u 11,00 sati, u Domu mladeži u Sukošanu.

Detaljnije pročitajte u povezanoj dokumentaciji…

Obavijest o ponovnoj javnoj raspravi o prijedlogu izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Sukošan