U sljedećih mjesec dana agencija Ipsos d.o.o. provodit će terensko istraživanje na području Općina Galovac, Sukošan, Sveti Filip i Jakov i Škabrnja u sklopu projekta „Razvoj širokopojasne infrastrukture na području Općina Galovac, Sukošan, Sveti Filip i Jakov i Škabrnja“.

Cilj istraživanja dobiti je uvid u korištenje informacijske i komunikacijske tehnologije dviju ciljnih skupina:

• osoba starijih od 65 godina,
  • te osoba u dobi od 18 do 35 godina.

Istraživanje se provodi putem osobnog intervjua, tj. metodom lice u lice. Anketa će trajati maksimalno 10-tak minuta.

Ukoliko pripadate jednoj od ovih ciljanih skupina molimo vas da se odazovete na istraživanje ako vas kontaktira netko od suradnika agencije Ipsos.

Također, ukoliko želite sudjelovati, možete se javiti direktno agenciji Ipsos na besplatni broj telefona 0800 333 343 putem kojeg ćete moći dogovoriti termin sastanka s anketarom koji vama najbolje odgovara.

Nadamo se što većem odazivu na sudjelovanje u istraživanju u ovom projektu koji je od velike važnosti za naše područje.