Na temelju javno provedenog natječaja za prodaju nekretnina u vlasništvu Općine Sukošan, objavljenog u Zadarskom listu 23. svibnja 2023. godine i na službenim internetskim stranicama Općine Sukošan, izvršeno je javno otvaranje prispjelih ponuda dana 07.06.2023.godine, u prostorijama prodavatelja, s početkom u 12,00 sati.

Komisija za prodaju nekretnina je dana 9. lipnja 2023. godine izvršila pregled i ocjenu pristiglih ponuda te su utvrđene najpovoljnije ponude za kupnju svih nekretnina čija je prodaja objavljena na javnom natječaju. Na temelju prijedloga Komisije za prodaju nekretnina Općinsko vijeće Općine Sukošan donijet će odluku o izboru najpovoljnijih ponuditelja.

Zbog činjenice da su utvrđene najpovoljnije ponude za kupnju svih nekretnina koje su bile predmet natječaja prekida se prijam eventualnih budućih ponuda za kupnju predmetnih nekretnina.

Načelnik
Ante Martinac

Povezana dokumentacija:

Obavijest – prekid prijema ponuda

Skip to content